O Lele


LeleMarket to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą subiektywnie wyselekcjonowanej odzieży używanej, okazjonalnie nowej.
Większość przedmiotów znajdujących się w sklepie to pojedyncze sztuki.
W swoich wyborach i poszukiwaniach kieruję się głównie jakością produktów (materiał i wykonanie). Stawiam również na różnorodność stylów dlatego znajdą się tu ubrania klasyczne, minimalistyczne, w stylu boho, awangardowe.
Lubię przedmioty niepospolite o ciekawych krojach i wykonaniu, piękne tkaniny, nietypowe faktury i desenie, ale również te pozornie zwyczajne których siła tkwi w prostocie czy detalu.

Dla ułatwienia (tak sądzę) poruszania się po sklepie podzieliłam asortyment na następujące działy:

"POP" - w tym dziale znajdują się głównie ubrania z mniej lub bardziej popularnych sieciówek, okazy z limitowanych kolekcji, współpracy z projektantami, te o ciekawym wzornictwie oraz wysokiej jakości materiałów i wykonania.
"VINTAGE" - w tym dziale mieszczą się unikatowe perełki, przedmioty rzadkie i nietypowe, często awangardowe o szalonych i niecodziennych krojach i formach z lat '70, '80, '90. Przedmioty często wykonane ręcznie o wysokiej klasie wykończenia.
"LUX" - dział w którym sprzedawane są ubrania światowych luksusowych marek. Te z bardziej współczesnych kolekcji jak i vintage.
"DODATKI" - tu mają swoje miejsce wszelkie modowe akcesoria.

Zapraszam do odwiedzania sklepu jak i Lele na www.facebook.com/lelemarket
Życzę udanych zakupów!

Lele

‹ Powrót